Sinema haberleri

Sinemalarda 14 Şubat haftasında neler var?

Sinemalarda bu hafta hangi filmler var?
Yazar Dagor

14 Şubat 2020 haftasında bu hafta 4 Türk filmi toplamda 9 film vizyona girdi.

Küçük Kadınlar Filmi

Küçük Kadınlar filmi Louisa May Alcott’un romanıdan uyarlanmıştır. Amerikan iç savaşından sonra, Meg, Jo, Beth ve Amy’nin büyüme hikayesini anlatıyor.

The Gentlemen Filmi

Mickey Pearson, Londra’da uyuşturucu kaçaklığı yapmaktadır fakat artık bu işleri bırakmak istemektedir. İşi bırakmak, Baron’dan çıkmak için yüklüce nakite ihtiyacı vardır. Mickey Pearson’ın bu durumu onu şantajın, rüşvetin ortasına düşürecektir.

Ağır Romantik Filmi

Üniversiteden yeni mezun olmuş Aslı, yıllardır hayalini kurduğu romantik bir sevgili arayışındadır. Çok beklemiştir çünkü babası kadar romantik olabilecek birini beklemektedir. Bir gün romantik bir biçimde Kerem ile karşılaşır. Kerem, yakışıklı ve romantiktir fakat aslında bir mafya babasının oğludur. İstanbul’daki tüm olayları kontrol edebilen bir mafyadır bu. Aslı bu durumu bilmez, Hayalindeki beyaz atlı prensin Kerem olduğunu düşünür. Kerem son derece romantik bir ortamda Aslı’ya evlilik teklifi eder ve olaylar gelişir.

Kirpi Sonic Filmi

Sega şirketinin yine aynı isimle filme uyarlandığı Sonic Kirpi filminde Sonic’in arkadaşı Tom ve bu ikiliyi yakalamaya çalışan kötü Dr. Ivo Robotik’i konu alıyor.

Nasipse Olur Filmi

Sakin ve monoton bir hayat geçiren Günfer’in babasının ölmesiyle hayatı alt üst olur. Babasının çok kumar borcu vardır ve bu borçlar yüzünden mafya ile başı belaya girer. Böyle bir dönemde evlilik hazırlığı yapan Günfer, sevgilisi Yaşar’ın onu aldattığını öğrenir. Günfer pes etmez. Bu sırada Gökhan ile tanışır.

Akıllı Balık Filmi

Birlikte okula giden Milo ve Bella iki tatlı balıktır. Her gün yeni şeyler keşfederler ve bu durumdan çok hoşnutturlar.

Kiki: Lanet-i Cin Filmi

Görücü usulü evlilik yapan Muzaffer aradığı mutluluğu bulamamıştır ve eşi Şenay’dan ayrılarak yasak aşk yaşadığı Satı ile evlenir. Satı’dan Elif adında bir kız çocuğu olur fakat Elif’e şizofreni tanısı konulmuştur. Muzaffer Elif’i astrolog arkadaşı Yeliz’e götürür ve onun vasıtasıyla bir medyum ile tanıştırır. Elif’in durumuyla ilgili çıkmaza giren Muzaffer kendinin ve ailesinin yok olduğuna tanık olacaktır.

Masallardan Geriye Kalan Filmi

Üniversitede doçent olan Mustafa ve yüksek lisans öğrencisi olan Hece ile aralarında geçen aşkı anlatıyor.

Yeni Baştan Filmi

Özel bir şirket, insanların eski hayatına, ilk aşklarına tekrar dönme şansı vermektedir.

Yorum bırakın