Kullanıcı sözleşmesi

Sinerazzi.com web sitesi (sonraki yazılarda websitesi şeklinde yazılacaktır) ziyaretçisi iseniz ya da websitesi üzerinde aktif olarak yazar konumundaysanız aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız.

Bu sayfada okuduğunuz sözleşmenin ne zaman değiştirileceği belli olmamakla beraber, bunu açıkça duyurma söz konusu değildir. Rastgele günlerde bu sayfayı ziyaret etmenizi öneririz.

Websitesi üzerindeki tüm “yazılı materyal” sinerazzi.com editörleri tarafından yazılmış olup, içerikten bir paragraf kaynak gösterilerek başka platformlara eklenebilir. İçeriğin hepsinin kaynak gösterilmeksizin bir başka platformda yayınlanması Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na göre suçtur ve ilgili kişilere dava açma hakkımızı saklı tutarız.

Kullanıcılar, websitesi üzerindeki bir içeriğe yasalara aykırı yorumlarda bulunursa ve konuya istinaden yetkililer tarafından kişi bilgileri istenirse, kanunen bilgileriniz paylaşmak zorundayız. Bu yüzden website üzerindeki hareketlerinizde tedbirli olunuz. Ziyaretçilerin ip adresleri kayıt altındadır. Bu durumdan doğabilecek davalardan sinerazzi.com yönetiminin sorumlu olmadığını da hatırlatırız.

Websitesini işlemez hale getirmek, yavaşlatıcı operasyonlar gerçekleştirmek yasal olarak suç teşkil ettiği için dava açacağımızı beyaz ederiz.

Oluşturduğunuz üyeliğinizi sadece siz kullanabilirsiniz. Üyeliğinizin başka kişilerce kullanımı tespit edildiğinde siteden uzaklaştırılabilirsiniz. Eğer yazar statüsündeyseniz lütfen bu durumu iletişim bölümünden yönetime bildiriniz.

Websitedeki “Google Adsense Reklamları”‘na çok sayıda tıklama yapmanız, Adsense hesabımızın kapatılmasına sebep olacaktır. Lütfen gereksiz ve çok tıklama yapmayınız.