Sinema haberleri

Bee Gees biyografi filminde Bradley Cooper Barry Gibb’i canlandıracak

Yazar Dagor

Başarılı yönetmen ve oyuncu olan Bradley Cooper’ın gelecek film planları arasında Bee Gees biyografi filminde Barry Gibb’i canlandırmak var.

Bee Gees biyografi filmi yapımcılığını The Departed ve Bohemian Rhapsody ile Oscar kazanan Graham King üstlenecek. Biyografi filmine Steven Spielberg’in şirketi olan Amblin Entertainment da dahil olacak. Bee Gees senaristi ise, Darkest Hour, Bohemian Rhapsody, The Theory of Everything, The Two Popes gibi filmler yazmış olan Anthony McCarten olacak.

Bee Gees grubunun yaşayan efsanesi Barry Gibb’in hayatını izleyeceğiz. 1977 yılında çıkardıkları albüm olan Saturday Night Fever hala en çok satan albüm olarak bilinmektedir.

Bradley Cooper, Bee Gees biyografi filmi öncesinde bir başka proje olan orkestra şefi Leonard Bernstein’in hayatını Bernstein adıyla beyaz perdeye taşıyacak. Bernstein filminde Yönetmen ve başrol oynayacak Bradley Cooper’ın şu aralar çekimlerini yaptığı Nightmare Alley filmi bulunuyor. Ayrıca Bradley Cooper’ın oynayacağı bir başka film olan Atlantic Wall savaş filmini önümüzdeki yıllarda izleyeceğiz. Nightmare Alley filmi yönetmen koltuğunda Guillermo Del Toro var.

Yorum bırakın