Diziler

Atiye dizisi 2. sezon ne zaman başlıyor?

Yazar Dagor

Atiye dizisi Netflix’in ikinci fantastik dizisidir ve çok beğenilmiştir. Atiye dizisinin imdb puanı 7.7’dir. Güzel bir yapım olduğunu düşünebiliriz.

Başrollerini Beren Saat, Mehmet Günsür, Melisa Şenolsun, Metin Akgülder gibi isimlerin paylaştığı Atiye dizisinin ilk sezonu 8. bölümde bitmişti. İzleyenlerin kafasının karıştığı 8. bölümde Atiye paralel bir evrenin kapısını açmıştı. Atiye 2. sezon 9. bölüm ne zaman başlayacak sorusunu dizi oyuncusu Melisa Şenolsun cevapladı.

Atiye 2. sezon ne zaman başlayacak?

Atiye dizisi oyuncusu Melisa Şenolsun, Atiye 2. sezon çekimlerine Mart ayında başlayacaklarını söyledi. Dizinin 2. sezonunun da Kasım-Aralık gibi geleceğini tahmin edebiliriz çünkü Atiye 1. sezon çekimleri de Mart ayında başlamıştı.

Atiye dizi konusu nedir?

Atiye, İstanbul’da yaşayan resim çizmeye meraklı birisidir. Sevgilisi Ozan ile evlenme hazırlığı yapmaktadırlar. Bir gün Atiye anlam veremediği halüsinasyonlar görmeye başlar ve hayatı at üst olur. Akıl hastanesine yatırılmıştır. Çıktıktan sonra normal bir hayat yaşamaya devam edecekken çok farklı olayların içinde bulur kendini. Küçüklüğünden beri çizdiği semboller Göbeklitepe’te bir kazı alanında bulunmuştur. Apar topar Göbeklitepe’ye giden Atiye’nin hayatı Arkeolog Erhan ile iyice değişecektir.

Atiye ilk sezonda olduğu gibi Atiye 2. sezonda da yine ve geçmişi ve gizemleri izleyeceğiz.

Yorum bırakın